Nowoczesna klinika medyczno–dentystyczna

inne


Impladent Medical&Dental Clinic to stojąca na wysokim poziomie klinika medyczno – dentystyczna, która oferuje wyjątkowo szeroki wachlarz usług. Na początku klinika zajęła pozycję lidera w w dziedzinie stomatologii. Pozwoliło to na poszerzenie oferty o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej i dermatologii. W swojej ofercie ma nawet leczenie chrapania.

W klinice wykorzystuje się najwyższej klasy sprzęt , który spełnia wszystkie obowiązujące na terenie Polski normy. W klinice znajduje się też stojący na najwyższym poziomie blog operacyjny. Siłą kliniki jest doświadczony personel, który cały czas poszerza posiadane kwalifikacje. Dzięki temu klinika cały czas się rozwija.

Tym, co wyraźnie odróżnia klinikę od innych miejsc tego typu jest dysponowanie aż trzema laserami klasy premium, co pozwala wykonywać rozmaite zabiegi odmładzające. W klinice poddać można się takim zabiegom, jak peelingi medyczne, mezoterapia igłowa czy usuwanie owłosienia. Każdy pacjent może w klinice Impladent Medical&Dental Clinic odzyskać dobre samopoczucie.

Kontakt:

tel.: 501 155 036
e-mail: rejestracja@impladent.eu
http://www.impladent-estetyczna.eu/


Ważne do: 2018.10.01, wyświetleń: 83

nr ogłoszenia: 17373