Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz

1,00 zł

inne


Kancelaria rady prawnego Natalii Zielmachowicz to miejsce, w którym każdy potrzebujący porady prawnej może otrzymać fachową pomoc. W kancelarii otrzymać można szczegółową odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie dotyczące zagadnień prawnych. Niemałe doświadczenie pozwala oferować usługi na najwyższym poziomie. Klienci mogą mogą mieć pewność, że otrzymują informacje zgodne z aktualną wiedzą prawniczą oraz obowiązującymi w danym momencie przepisani.

W ofercie kancelarii znalazły się między innymi rozliczenia zeznań podatkowych, reprezentowanie przez Urzędami Skarbowymi i każdego rodzaju pomoc prawna, która niezbędna jest marynarzom. Na specjalistyczną pomoc mogą liczyć również osoby chcące uzyskać rozwód lub uregulować kwestię kontaktów z pociechą. Kancelaria pomaga także w przypadku konieczności podziału majątku. Działalność kancelarii obejmuje również przygotowywanie oraz analizę dokumentów, nie wyłączając w tym rozmaitych umów i opinii. Podejmuje się sporządzania pism procesowych oraz udziału w mediacjach. Tym, co odróżnia ją od innych kancelarii jest indywidualne podejście do każdego, kto powierzył jej prowadzenie swoich spraw. Na szczególne podkreślenie zasługują również naprawdę niewygórowane ceny.

Kancelaria Natalii Zielmachowicz to idealne miejsce dla każdego kto znalazł się w sytuacji, w której niezbędne jest wsparcie radcy prawnego.

Kontakt:

telefon: 509 923 373
e-mail: kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl
http://radcaprawny-trojmiasto.pl/


Ważne do: 2018.09.27, wyświetleń: 83

nr ogłoszenia: 17370