Drzwiczki kominkowe na wymiar

1,00 zł

inne


Stojąca na bardzo wysokim poziomie firma specjalizująca się w produkcji oraz sprzedaży drzwiczek kominkowych. Dokłada maksymalnych starań, by każdy klient był naprawdę zadowolony z jej usług. To właśnie dlatego drzwiczki produkowane są pod wymiary , które określone zostały przez klienta.

W swojej ofercie ma teraz trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Oferowane drzwiczki można montować zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach, które dopiero co zostały wybudowane. Firma wykorzystuje materiały najlepszej jakości. Jej siłą jest też posiadający doskonałe kwalifikacje i jednocześnie mający ogromne doświadczenie personel, który bardzo dobrze zna się na wykonywanej pracy.

Podczas produkcji drzwiczek nacisk położony jest nie tylko na wykorzystanie materiałów doskonałej jakości, ale również na perfekcję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, zdając sobie sprawę z tego świetnie, że często to od nich zależy finalny efekt. Wszystkie wyroby obejmuje trwająca aż pięć lat gwarancja. Firma dba o stuprocentowe zadowolenie tych, którzy postawili na jej usługi. To właśnie dlatego oferuje wyroby rewelacyjnej jakości za naprawdę przystępną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/


Ważne do: 2018.09.22, wyświetleń: 76

nr ogłoszenia: 17366